szeptember 25, 2026
  • Elérhetőségeink
  • Rólunk mondtátok
  • Információ
  • Partnereink

Oldalas magazin

 ehaccp_topbanner3.jpg
Oldalas magazin
  • Home
  • Hírek
    • A la carte
    • Ajánló
    • Átólzéig
    • Csőposta
    • Életmód
    • Kultúra
    • Portré
    • Receptek
    • Színes
    • Utazás

    KSH: júniusban 20,1 százalékkal nőttek az árak az előző év azonos hónapjához képest

    8-10 százalékos forgalomnövekedés is lehet a Balatonnál

    Egy pozitív példa

    Becsület, tisztesség, elhivatottság!

    A vendégnek drága, az étteremnek kevés – valami nagyon elcsúszott a vendéglátásban

    A csend és a béke két különböző dolog

    Megjelent az Oldalas magazin 2026. szeptemberi száma!

    Új fejezet kezdődhet? – Szakmai egyeztetésen járt az ÉTREND az MTÜ-nél

    Globális problémát áthidaló kezdeményezés Magyarországon – Fiatal startupperek tesznek a nemek közötti egyenlőségért

    Több dolgozó, változatlan forgalom: a szakértelem hiányáról is beszélnünk kell

    Országos közösség, közös ügyek – taggyűlést tartott az ÉTREND Magyar Konyhafőnökök Egyesülete

    A csend és a béke két különböző dolog

    A világ egyik legrangosabb gasztronómiai versenyére Miskolcon készül a magyar válogatott

    Stand az Év Étterme – de mennyit változott tíz év alatt a Dining Guide élmezőnye?

    Nem egyetlen vendéget veszít egy étterem, ha nincs gluténmentes kínálata

    Négyszer több áram megy hűtésre, ötször több fűtésre – mégsem szakadtunk el a gáztól az utóbbi évtizedben

    Nem egyetlen vendéget veszít egy étterem, ha nincs gluténmentes kínálata

    Négyszer több áram megy hűtésre, ötször több fűtésre – mégsem szakadtunk el a gáztól az utóbbi évtizedben

    Több dolgozó, változatlan forgalom: a szakértelem hiányáról is beszélnünk kell

    Az IWG szerint eljött a Z generációs vezetők ideje: az MI felgyorsítja az új vezetőnemzedék felemelkedését

    Venesz József tényleg „kiirtotta” a magyar konyhát?

    Nem egyetlen vendéget veszít egy étterem, ha nincs gluténmentes kínálata

    Több dolgozó, változatlan forgalom: a szakértelem hiányáról is beszélnünk kell

    Az IWG szerint eljött a Z generációs vezetők ideje: az MI felgyorsítja az új vezetőnemzedék felemelkedését

    Venesz József tényleg „kiirtotta” a magyar konyhát?

    Balázs Andrástól búcsúzunk

    Asztalos István – Egy út a konyhától a szakmai közéletig

    Megemlékezés Lőrincz Györgyről – A szakma csendes, de karakán séfje távozott

    Hrúz Mária konyhájában főzték meg Petőfi kedvenceit

    Tökéletes halloween-i vendégváró receptek

    Upfield – Nyári receptinspiráció

    Íme a receptek, amelyekkel Marton Adri a Mikulást várja

    Stand az Év Étterme – de mennyit változott tíz év alatt a Dining Guide élmezőnye?

    Venesz József tényleg „kiirtotta” a magyar konyhát?

    Nem egyetlen vendéget veszít egy étterem, ha nincs gluténmentes kínálata

    Négyszer több áram megy hűtésre, ötször több fűtésre – mégsem szakadtunk el a gáztól az utóbbi évtizedben

    Megvannak a Tisza-tó kedvenc vendéglátóhelyei – több ezer szavazat döntött

    Elindult a szavazás: keresik 2026 legjobb Tisza-tavi vendéglátóhelyeit

    A klímaváltozás az utazási szokásainkat is átírja: a második nyár egyre több turistát vonz

    A szakma tapasztalataiból született turizmusstratégia – 21 pontban fogalmazta meg javaslatait az Étrend Magyar Konyhafőnökök Egyesülete

  • Oldalas magazin
  • Rovatvezetőink
    • Asztalos István
    • Berecz Edgár
    • Csidei Tamás
    • Gál Gábor
    • Kónya Zoltán
    • Nagylátószög
    • Rendekné Olga
    • Sass Erika
    • Stiller Tamás
  • Rólunk
    • Az Oldalas magazin
    • Küldetésünk
    • Impresszum
    • Médiaajánlat
    • Egyesületünk
    • Letöltések
    • Partnereink
  • Kapcsolat
  • Webshop
  • Hírlevélre való feliratkozás
Főoldal Hírek Ajánló (oldal 6)

Ajánló

Nagy sikerrel zajlott az áprilisi taggyűlés és workshop Budaörsön

Szerkesztő : Asztalos István
2025-04-08
in :  Ajánló
755

Áprilisban a budaörsi Friedmann-ház adott otthont a várva várt Séfklub taggyűlésnek és gasztronómiai workshopnak, amely minden várakozást felülmúlt. Az esemény nem csupán szakmai találkozó volt, hanem inspiráló közösségi élmény, amely során a résztvevők megismerhették a fenntartható élelmiszer-előállítás legkiválóbb példáit.   Naragh: Az etikus marhahús jövője A rendezvény egyik fénypontja a Naragh márka bemutatkozása volt. Az Észak-Magyarországon működő családi vállalkozás egyedi …

Tovább

Megjelent az Oldalas magazin 2025. áprilisi száma!

Szerkesztő : Asztalos István
2025-04-01
in :  Ajánló, Átólzéig
780

Ez <mint ahogyan magazinunk korábbi számai is>, mindenki számára ingyenesen és azonnal elérhető a honlapunkon (www.oldalasmagazin.hu ), vagy közvetlenül a következő linkre kattintással:   Oldalas magazin 2025. áprilisi szám >>>   . A tartalomból: → Objektív: Interjú Ács Krisztiánnal a szigetbecsei Orchidea étterem Séfjével → Gasztronauta – A vákuumcsomagolás eszközei és karbantartásuk- A legtakarékosabb konyhai eszközökről – Csidei Tamás írása …

Tovább

Elkészült a Magyarország étele – A nemzet egy darabja című dal

Szerkesztő : Asztalos István
2025-03-12
in :  Ajánló, Átólzéig, Kultúra
1,208

Íme a Magyarország étele – A nemzet egy darabja című dal     Az ötletgazda az alábbi szöveget tette a videó mellé:   Amikor azt mondom, hogy elindítottunk valamit, azt teljes szívvel gondolom ❤️ Nézzétek csak meg, mekkora erő rejlik szakácsainkban! 👨‍🍳👩‍🍳 Itt van a Magyarország Étele szakácsverseny elmúlt hét évének összefoglalója – egy igazi időutazás a magyar gasztronómiában! 🇭🇺✨ …

Tovább

A Séfklub különleges bemutatója: laskagomba, zöldségek és fűszerek a terítéken

Szerkesztő : Asztalos István
2025-03-04
in :  Ajánló, Színes
515

  A Séfklub legutóbbi taggyűlése izgalmas eseményeket tartogatott. A találkozón különleges hangsúlyt kapott a laskagomba, amelyet Magyarország legnagyobb laskagomba termesztője, a Pilze Nagy Kft. képviselt. A céget Somosné Dr. Nagy Adrienn, az ügyvezető igazgató képviselte, és egy kóstolóval egybekötött bemutatót tartott a résztvevőknek. A bemutató során megismerkedhettek a laskagomba jelentőségével a gasztronómiában és az egészséges étrendben betöltött szerepével. A kóstoló …

Tovább

Megjelent az Oldalas magazin 2025. márciusi száma!

Szerkesztő : Asztalos István
2025-03-01
in :  Ajánló
806

  Ez <mint ahogyan magazinunk korábbi számai is>, mindenki számára ingyenesen és azonnal elérhető a honlapunkon (www.oldalasmagazin.hu ), vagy közvetlenül a következő linkre kattintással:   Oldalas magazin 2025. márciusi szám >>>     A tartalomból: → Objektív: Interjú Turóczi Tiborral, aki a Szolnoki SZC Sipos Orbán Szakképző Iskola és Kollégium szakoktatója → Gasztronauta – Az új konyhatechnológiák és eszközei az …

Tovább

Adód 1%-ával támogasd az Oldalas magazint

Szerkesztő : Asztalos István
2025-02-25
in :  Ajánló, Átólzéig, Színes
710

Egy százalék az Oldalas magazinnak   Ha Te is olvasója vagy az Oldalas magazinnak, vagy csak olvastál legalább egy cikket, amit hasznosnak találtál és követed a munkánkat, vagy megkedvelted magazinunk őszinteségét, szereted cikkeink egyediségét és szeretnéd, hogy továbbra is legyen hasonló szisztémában működő „szakmai” újságírás, akkor támogasd önkéntes tevékenységünket és rendelkezz javunkra adód 1%-áról! Segítsd Te is munkánkat azzal, hogy …

Tovább

Velünk élő történelem – XXVI. Jubileumi Séfbál

Szerkesztő : Asztalos István
2025-02-18
in :  Ajánló, Átólzéig
863

Lajosmizse, 2025. február 15. – Ünnepi hangulat és gasztronómiai csodák vártak minden résztvevőt a XXVI. Séfbálon, amelyet idén is az Étrend, Magyar Konyhafőnökök Egyesülete rendezett az Új Tanyacsárda közreműködésével. Az esemény méltó ünnepe volt a magyar gasztronómia közösségének, ahol a tisztelet, a szakmai elhivatottság és összetartozás érezhető volt.   Az esemény valódi üzenete az volt: „Velünk élő tradíció” A Séfbál …

Tovább

Magyarország étele 2025 középdöntő: a gasztronómiánk kulturális örökségünk

Szerkesztő : Asztalos István
2025-02-10
in :  Ajánló
784

A gasztronómia kulturális örökségünk, melyet kötelességünk megőrizni, majd átadni azt a jövő magyar konyha művelői részére – hangsúlyozta Asztalos István, az Étrend Magyar Konyhafőnökök Egyesületének elnöke szombaton Szolnokon, a „Magyarország étele 2025” elnevezésű élőmunkás, melegkonyhai szakácsverseny elődöntőjének eredményhirdetésén.   A versenyt az Étrend Magyar Konyhafőnökök Egyesülete (Séfklub), a Szolnoki Szakképzési Centrum és a Debreceni Egyetem rendezi, a Miniszterelnökség nemzetpolitikai államtitkársága …

Tovább

Megjelent az Oldalas magazin 2025. februári száma!

Szerkesztő : Asztalos István
2025-02-01
in :  Ajánló
795

Az <mint ahogyan magazinunk korábbi számai is>, mindenki számára ingyenesen és azonnal elérhető a honlapunkon (www.oldalasmagazin.hu ), vagy közvetlenül a következő linkre kattintással:   Oldalas magazin 2025. februári szám >>>   A tartalomból: → Objektív: Interjú Pirók Zsolttal, aki a lakitelki Hungarikum ligetben található, Czifray István Étterem Séfje → Gasztronauta: Az új konyhatechnológiák és eszközei az energiaválságban- A legtakarékosabb konyhai …

Tovább

Folytatódtak az Étrend Magyar Konyhafőnökök Egyesületének workshopjai

Szerkesztő : Asztalos István
2025-01-08
in :  Ajánló, Átólzéig
764

Az Étrend Magyar Konyhafőnökök Egyesülete 2025. január 6-án újra megrendezte a workshop-sorozatának következő rendezvényét.   A juh- és kecsketej beszerzésének forrásairól, valamint azok felhasználásáról Dr. Kukovics Sándor, a Juh Terméktanács ügyvezető igazgatója és a Magyar Juh- és Kecsketejgazdasági Közhasznú Egyesület elnöke tartott előadást.     A workshop során nagy hangsúlyt kapott a kecsketej és juhtej fogyasztása, valamint ezek különböző táplálkozási …

Tovább
oldal 6 of 44Első...45678 102030...Utolsó

Hírlevél

Hirlevel

Hirdetés

Szociális háló

Random cikkek

Megjelent az Oldalas magazin 2023. februári száma

Magyar Konyha Hete lesz Kárpátalján

A megfelelő konyhai higiéniára figyelmeztet a Nébih

Lóverseny és gasztronómia ­– VII. Food Truck Show a Kincsem Parkban

Támogatók

Vidékháló

Szavazás

Mi a véleménye az új honlapunkról?

View Results

Betöltés ... Betöltés ...

Népszerű bejegyzések

Eszterházy sertésszelet, rizzsel

Asztalos István
2015-05-21

Az ajkai Mangó étteremben született Magyarország étele 2018-ban

Asztalos István
2018-05-26

Termékek

  • Jelvény, Kitűző Jelvény, Kitűző 590 Ft
  • Lukács István: Séf Lukács István: Séf 9900 Ft
  • Hőérzékelős bögre Hőérzékelős bögre 2990 Ft
  • Fehér kerámiabögre Fehér kerámiabögre 4490 Ft

Kommentek

Kedden temették Nemeskövi Dénest, a 80-90-es évek nagy hazai szakácssztárját | Trade magazin: […] A teljes cikket itt olvashatja. […]...

Kitüntetés | Budapesti Komplex SzC Szamos Mátyás: […] Bővebben […]...

Az elismert Lukács István séf látogatása Hajdúszoboszlón | Szoboszló Sound: […] Forrás: oldalasmagazin.hu […]...

Hirdetés

  • Népszerű
  • Friss
  • Hozzászólások
  • Címkék

Magyarország! Jövünk!

Road Show ötödik állomás – Hajdúszoboszló – 2016. október 18.

A nemzet fennmaradásához kimagasló egyéni teljesítmények szükségesek

Asztalos István
2019-08-16

A tagnapi napon végső útjára kísérték Nemeskövi Dénest

Asztalos István
2020-07-22

Globális problémát áthidaló kezdeményezés Magyarországon – Fiatal startupperek tesznek a nemek közötti egyenlőségért

Asztalos István
2 nap ezelőtt

A világ egyik legrangosabb gasztronómiai versenyére Miskolcon készül a magyar válogatott

Asztalos István
3 nap ezelőtt

Stand az Év Étterme – de mennyit változott tíz év alatt a Dining Guide élmezőnye?

Asztalos István
3 nap ezelőtt

Venesz József tényleg „kiirtotta” a magyar konyhát?

Asztalos István
4 nap ezelőtt

Kedden temették Nemeskövi Dénest, a 80-90-es évek nagy hazai szakácssztárját | Trade magazin: […] A teljes cikket itt olvashatja. […]...

Kitüntetés | Budapesti Komplex SzC Szamos Mátyás: […] Bővebben […]...

Az elismert Lukács István séf látogatása Hajdúszoboszlón | Szoboszló Sound: […] Forrás: oldalasmagazin.hu […]...

Magyarország Jövünk! Könyvbemutató Roadshow | Szoboszló Sound: […] Road-show további állomásairól pedig ezen a linken […]...

turizmus Oldalas magazin fesztivál bor magyarország étele agrárminisztérium nebih balaton séfklub egészség budapest utazas magyarorszag karácsony élelmiszer magyar fogyasztás sajtóközlemény statisztika verseny munka mtü etterem étrend hotel

Receptek

Hrúz Mária konyhájában főzték meg Petőfi kedvenceit

Asztalos István
2024-06-27

Szalkszentmárton fontos helyett foglal el Petőfi életében: apja egy időben itt bérelt vendégfogadót és …

Tökéletes halloween-i vendégváró receptek

Asztalos István
2022-10-19

Ma már hazánkban is egyre jobban elfogadott, hogy október végén az őszi faleveles dekorációk …

Véletlen cikkek

NAV: április 15-ig kérhető az szja-bevallási tervezetek postázása

Asztalos István
2021-03-16

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) az szja-bevallási tervezeteket március 15-től elektronikusan elérhetővé teszi …

Pirulhatnak a panelparadicsomok – itt a Városi Kertészek program

Asztalos István
2014-11-15

Pirulhatnak a panelparadicsomok – itt a Városi Kertészek program   18 és 40 év …

Oldalas magazin

oldalas-magazin-banner-728x90

Népszerű

Eszterházy sertésszelet, rizzsel

Asztalos István
2015-05-21

Az ajkai Mangó étteremben született Magyarország étele 2018-ban

Asztalos István
2018-05-26

Házi gyros, salátával és rizzsel

Asztalos István
2015-03-31

Fekete paradicsom: látott már ilyet?

Asztalos István
2014-11-06

A La Carte

KSH: júniusban 20,1 százalékkal nőttek az árak az előző év azonos hónapjához képest

Asztalos István
2023-07-16

8-10 százalékos forgalomnövekedés is lehet a Balatonnál

Asztalos István
2017-04-21

Egy pozitív példa

Asztalos István
2017-01-06

Becsület, tisztesség, elhivatottság!

Asztalos István
2016-11-07

Idővonal

  • 2 nap ezelőtt

    Globális problémát áthidaló kezdeményezés Magyarországon – Fiatal startupperek tesznek a nemek közötti egyenlőségért

  • 3 nap ezelőtt

    A világ egyik legrangosabb gasztronómiai versenyére Miskolcon készül a magyar válogatott

  • 3 nap ezelőtt

    Stand az Év Étterme – de mennyit változott tíz év alatt a Dining Guide élmezőnye?

  • 4 nap ezelőtt

    Venesz József tényleg „kiirtotta” a magyar konyhát?

  • 1 hét ezelőtt

    Nem egyetlen vendéget veszít egy étterem, ha nincs gluténmentes kínálata

Rólunk

Ambiciózus céljainkat és piaci pozíciónk megerősítését tehetséges és elkötelezett kollégáink által kívánjuk elérni. Kiadónk célja, hogy fejlessze azon munkatársak szakmai és emberi képességeit, akik szívesen dolgoznak egy csapat részeként. Célunk továbbá, hogy építsünk a már meglévő sikerekre és ez által még nagyobb sikereket érjünk el a jövőben. Az Olvasóink, partnereink iránti tisztelet, a megbízhatóság, az együttműködés, és az eredményorientáltság a mindennapi munkánk része.

Kövess minket

  • Impresszum
  • Médiaajánlat
  • Jogi nyilatkozat
  • Adatvédelmi irányelveink
  • Szerzői jogok
  • Környezetpolitikánk
  • Karrier
  • Projektjeink
Minden jog fenntartva! © Copyright 2016, Oldalas magazin All Rights Reserved Powered by WordPress | Created by Satya

Belépek

Üdvözöljük!Jelentkezz be a fiókodba